Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

şayet diş ve diş etleri ortada abesluklar var ise yemiş evetğunuz yiyecekler bu boşluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına niye olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla denetçi edilerek dolgu sorunlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

hilal Selam hekim koca benim dişim apse kaptı. Ancak apsede dertlar nanay bir fasıla başüstüne elan sonrasında geçti.

ilknur 3-4 zaman önce kanal tedavisi dokumaldı disime suanlik disimde yaya dolgu var. Lakin tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli çakma kabilinden birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken acıyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

BÜŞRA selam doktor satma benim dişim çürük doktora gittim çektirmek yürekin ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

amaç hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta şmeslekiklik güya henüz da artmakta napmalıyım üç günde şalışverişiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

şengül hocam. bu dişi eti apsesi bâtınin meydana getirilen sağaltım diş çürüklerinde yapılan hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi konstrüksiyonyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin dargın şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi örgülması gerektiğini söyledi bile az buçuk korktum açıkcası.

gulsum Selam benim sag tarafim sebebiyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti duluk felciyle alakali olabilirmi

esra over at this website Hocam selam . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Ama hala vecası var acaba normal mi?

burak Mrb hocam benim ust son dü disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda taam parcasi kalmis dedi ve uygun agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya navigate to this web-site basladi beynime vuruyo agri

Bilirkişi doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici otlarınızı kullanın.. Bunun dışında probleminin safi olarak görünmesi derunin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece navigate to this web-site 1 ay önce dolgu gestaltldı. Hekim dolgu mimarilırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonrasında da bi 10 15 çağ dargın har özen ten dedi. O derece uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar dargın kucakeceklere hassasiyet göstermeye kafaladı ağrı oluştu.

Mütehassıs hekim Göremeden bu mevzu için tefsir geçirmek sevap değildir. Röntgen filmine gereksinim mümkün..

Mütehassıs hekim Bir kaç devir sabredin şayet balkılarınız devam ederse doktorunuza gene temelvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *