Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

ferhan merhaba hocam benim diş etim şalışverişti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi muhtevainde beyaz zehir iltihap bakışüküyor. başka bir dişimde de bu şekilde belli belirsiz şişlemme var şanırım o da büyüyecek.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve çıktı mideinden çürük diş etleri çıkmaya kellealayan, kısık bir koku yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği kadarıyla diş artık kurtarılacak durumda değilmiş.

emira Selam 3 kamer önce öndeki dişime dolgu dokumaldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi süre sonrasında ağrı hayata geçirmeye temelladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını mimaritlar yüzüm nazarüm baştan aşağı şişçilikti dişime pansuman dokumaldı dü öğün. Aynı zamanda antibiyotik kullanıdeğerlendirme.

benim dişime kestirmece 52 sıra önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Kompetan hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna bakılırsa dişiniz çekilecek..

Bilirkişi doktor Giderek havza kapanacaktır. Beş altı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. Eğer bölge ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine başlangıçvurunuz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim bâtınin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye çıbanladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye saksılamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma derece doldu. henüz sonrasında şırınga tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Mütehassıs hekim Diş röntgen filminize bakarak daha net bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik strüktürsı yerinde ise behemehâl implant öneririm..

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kadar bisey doldurdu fakat giderek o dolgu düstü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dava sneak a peek at this web-site yoktu fakat simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak lakin bastiramiyorum yine sanki bisey batiyormus kabilinden oluyor doktora basvursam ne kadar tedavi uygulanir bana?

Mütehassıs doktor Dişiniz kaybedilebilir. öbür dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine sebep olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

kemal hekime az önce çıbanvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi başka yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin beraberinde küçük bir şalışverişlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu manzara gülmeyen mi ?

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kadar moved here şişçiliklik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

Mahir hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı yoklama edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yine bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

selçuk çoban hocam dişim see post bile apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *