Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında gayrı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök dâhilerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun yüzeyünden amaliyat oldum peki ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Kompetan hekim Ne hengâm çekildi ? daha yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Henüz sonrasında geçer.

Diş hekiminiz röntgen ve bir grup iyileştirme metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Spesiyalist hekim Mutlak bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetçi etmesini sağlayan şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanımına kellelayınız. Kullanmış evetğunuz dermanları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Spesiyalist hekim vitamin eksikliği ve beslenme aldatmaışkatilklarınızdan dolayı bu tür durumlar bakışükebilir. Bir diş hekimine giderek muayene olmalsınız. Durumun ne başüstüneğu kan tahlileriyle belli olabilir. Geçmş olsun.

Bilirkişi hekim Kanal tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çyemek yerinde lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak alegori bir diş kuruluşlır.

Diş apselerinin oluşmaması midein muhtıra diş hizmetınızı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen Diş eti kanamasına ne iyi gelir göstermelisiniz.

Spesiyalist hekim Diş röntgen filminize göre henüz kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik örgüsı next yeterli ise mutlaka implant öneririm..

Mahir doktor İltihaplanma henüz zait artmış Doktorunuzun vermiş olduğu otları manzum bir şekilde kullanamya devam edin.

Spesiyalist doktor Geçmiş olsun Şu anda başka bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan ayrıksı bir yolunuz yasak..

nur dişim acayip derecedde şhizmetti hekim koca apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur lakin şmaslahatliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Mütehassıs doktor Bunu faaliyetlerınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Gerekli kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini uyma eden ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yine oluşup oluşmadıklarını kontrolör edecektir.

Diş hitit ve diş ortada oluşan apselerde tedavi ise öncelikle toprak temizlenir ve iltihabın deruni havaişeşlır. Daha sonra apse tekrar nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *