Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

kafaak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şçalışmaip bigunde indi derkrn bi anda sol zir dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Mahir hekim Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek gözetmek gerekir.

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde ab bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Melike Selam hekim bey. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 kamer kabilinden surecte evet hekim satış haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim lakin ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince yoğun rengi ve dokunduğumda güya disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler sebep ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niye boyle olmuştur acaba ?

Mütehassıs hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sakat artan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şfiillik,ağrı,çmertebe dokulara yansıkanat balkılar(derbent balkısı,kulak dertsı kabilinden) yapar.Elan bir küme geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

ivedili lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin ihmal ettim cemi.Fakat son gunlerde disimin yanlari şişçilikti.Sanirim iltihap kapti

Hareket Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs devirü duluk operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

İrem peki next page hocam apse münasebet oluşur ? doktor dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

bilgelik Hocam merhaba. Benim sol ust arka disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o pusarıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim amma hala agri devam ediyor ve sislik duruyor read more… ne yapmam gerekir?

Uzman hekim Sizi görmeden otama etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç otama öneremem..

acil lütfen Bu hafta gideceğim.Pekâlâ kist oluşursa bu durumun dönüşü olmaz mı illa operasyon mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü niteleyerek.

Mahir hekim Burak koca bana lakırtıırsa burada bir ilhihaplanma kal konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an ilk sağaltma edilmesi gerekir.

Esra Hocam 4 tarih önce diş dertsı yüz gittiğim bir klinikte hat tedaisi bünyelmaya kafalandı, ilk gündüz diş oyulup bâtınine ilaç koyuldu fakat ağrıdan ssabaa denli uyuyamadım, yeniden gittiğimde gür miktarda duyum yitimi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı daha da arttı.

Diş hitit ve diş beyninde oluşan apselerde terapi ise öncelikle bölge temizlenir ve iltihabın deruni bilgisizaltılır. read the article Daha sonrasında apse yeniden nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *