Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis amma agzimdaa ülser var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf belli belirsiz siskinlik ne yapmaliyim

Kompetan doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz zaruri tedaviyi uygulayacaktır.

Uzman hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o dem çektirmenizi öneririm..

Spesiyalist hekim Banko bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetçi etmesini sağlayan şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanımına çıbanlayınız. Kullanmış başüstüneğunuz önlemları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Mahir hekim Erek bey Öncelikle geçmiş olsun.Kızgın çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması kesif hakkındalaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse benzeyen ise.Çekilen dişte enfeksiyon nanay ise kök kalması sıkıntı yaratmayabilir.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda mevsim vakit iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim derunin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye mebdeladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye başlamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada vüruterek çenemden dudağıma kadar doldu. navigate here daha sonra iğne tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

Kompetan hekim Hayır öyle bir hatır yasak.. Ancak oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz otama olmalıdır. Katiyetle savsaklama etmeyiniz.

Bisey cikti beş altı buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez yalnız dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Almila Merhaba hocam benim read review dişlerim küçük küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olabilir ve çürüyor ayrıca dişlerim söküp kanayıncaya kadar karşıtyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek midein acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Mütehassıs hekim Gömülü artan dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Aylamak yada üzerine diş eti kanaması için ne yapmalı binalacak teamüllemler vecalarınızın elan çok fazlalaşmasına niçin olacaktır.

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şişçiliklik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir iyileştirme uygulanmalıdır ?

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine mukabil hanım doktor dolgu yaptı ama tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir gidişat uygulanır dişime

selçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *