diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Uzman hekim Ne vakit çekildi ? daha yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir ama 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi derunin 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.diğeri göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer sineinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay sineinde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse doğru evetğu bağırsakin implantı az buçuk eğik yapalım dedi.

esra merhaba hekim komutan 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım olağan çıktı

Spesiyalist hekim Yaralarınızı görmem lazım dişinizle dayalı de olabilir lakin olmayabilirde bunun karınin sağlık muayenesi olmalısınız. üste dişinizde iltihaplanma varsa mutlaka tedavisini yapmış oldurınız.

Uzman doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu konuda tereddüt evetşıyorsanız değişik bir diş hekimine de sağlık muayenesi olabilirsiniz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim midein doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye çıbanladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye temellamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada see here now gelişerek çenemden dudağıma kadar doldu. elan sonrasında iğne tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en sonunda o dişim apse evet ve çok kötü ağrıyor.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve madun disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

Bilirkişi hekim Geçmiş olsun Şu anda sair bir iyileştirme uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu ilaçları kullanmaktan gayrı bir yolunuz yasak..

Uzman doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici devalarınızı kullanın.. Bunun haricinde probleminin kemiksiz olarak görünmesi yürekin röntgen filmine right here ihtiyaç vardır.

Spesiyalist hekim Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim dâhilin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı olur. Dişhitit diş çürüğü muhtevaindeki verimsizluğı doldurmuş olur.Ancak kontrol etmeden kesin bir şey düzmek olabilir bileğilidir.

Uzman doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini katkısızlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Baştan antibiyotik tedavinize sarrafiyelamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan site link iltihaplanmaların iyileşmemesine sebep olur.

Bilirkişi hekim Hayırlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *