Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

temelak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şteamülip bigunde indi derkrn bi anda sol zir dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

hilal Selam hekim as benim dişim apse kaptı. Lakin apsede ağrılar yok bir çatlak oldu daha sonra geçti.

Mütehassıs hekim Geçmiş olsun mukteza müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz bünyelacak bir şey kalmamış.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Spesiyalist hekim vitamin eksikliği ve beslenme alışkanlıklarınızdan dolayı bu tür durumlar dideükebilir. Bir diş hekimine gittikçe araştırma olmalsınız. Durumun ne evetğu hun tahlileriyle belirli kabil. Geçmş olsun.

Uzman hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan bölge hariç öbür bölgelerin yevmi olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Eylem Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ancak ben 6mayıs günü sima operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Uzman hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen meselelemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme ümük umzanına danışmanızda kâr vardır.

4 sıra önce diş ağrısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve hemen hat tedavisine başlangıçlanıldı antibiyotik ile omuz omuza.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim küçük ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne mümkün ve çürüyor antrparantez dişlerim söküp kanayıncaya derece önyasım var bunun sebepleri var dişlerimi read the article kaybetmemek derunin müstacel yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Murat Doktor bey merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ basarüme tesir yapar mı ? Çünkü sağ delikümde dertlar oluştıynet kelleladı.

Uzman doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir bilgelik edinin..

Mütehassıs doktor Hamilelikte gerçekte sert çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun hakikaten abse olup olmadığının mevsuk teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki artış sebebiyle dişetlerinde “hamilelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına denktaş geliyordu kanal otama ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti lakin hocam bu iki gündür vecadan resmen ölüyorum lütfen yardımcı olun yüzeyümde şnöbetti dis eti kanamasi kanser hocamın cihetına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı karınini yine tıngıraltarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi kul ikrar etmedim eve döndüm.. Yalnız ağrıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *