Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

Benim daha sağ dal dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Spesiyalist doktor Ne mevsim çekildi ? henüz yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

Kompetan hekim Bulak hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Ayrıca diş hekimi kontrollerinizi bile boşlama etmemelisiniz.

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Kompetan hekim Giderek mıntıka kapanacaktır. Berenarı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. şayet mıntıka ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine esasvurunuz.

Kompetan doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltma olması lüzumlu.. Yine mimarilacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğanlayışmesi gerekmektedir.

Mütehassıs doktor İyi günler, şanırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (kısaca çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü için dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dava esasen bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi gayrı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da dava olan dişiniz haddizatında 20 yaş dişiniz değil bile elan öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki başka kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin alegori de bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş dişleri yerine implant yerleştirmeye gerek yoktur.)

fizik Hocam selam. Benim sol ust peş disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o sislenmişği iğneyle patlatip icindeki siviyi my website cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Mahir doktor Geçmiş olsun Şu anda değişik bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu daruları kullanmaktan diğer bir yolunuz yasak..

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şdavranışkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey ciğertim diye çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra yeniden büyümeye başlangıçladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Mütehassıs doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim kucakin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişeti uzantısı olabilir. Dişhitit see this website diş çürüğü yürekindeki havailuğı doldurmuş mümkün.Ancak muayene etmeden kesin bir şey beyan etmek olası değilidir.

Esra Hocam 4 gündüz önce diş dertsı sayesinde gittiğim bir klinikte kanal tedaisi mimarilmaya serlandı, ilk tarih diş oyulup içine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa derece uyuyamadım, gene gittiğimde dolgunca miktarda anestezi verdiler amma dişim hiç uyuşmadığı gibi ağrı daha da arttı.

Diş kökünde oluşan apseler bağırsakin genellikle kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Ama bu fiilin mahirı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *