En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Uzman doktor Dişle ait iltihaplar ayn, büyüklenme ve iaşe çevresi kabilinden dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaltarak sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve zaruri tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

medeni Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yeniden arama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yasak her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

İrem Selam hocam takribî 1 ay önce zarif ancak meşakkatlilü bir sızıyla serladı diş dertm, ast soldan 2. ile daha sonrasında diğerlerine bile vurmaya çıbanladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür bile bi şfiillik yasak fakat belli şiş hissediyorum.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en kayırıcı kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi otama edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltım edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

kaynak merhaba hocam benim diş etimde ve dudak sineimde durmadan apse oluyor biri geçiyor başkası mebdelıyor bu tarz şeylerin geçmesi midein ne yapabilirim?

Mütehassıs doktor Kifayetsiz ve kem meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Oymak pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine dar yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi bağırsakin elverişli bir kucak hazırlar.

İrem Hekim mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik önlemlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe başüstüneğumu öğrendim.

Mahir hekim Dişiniz kaybedilebilir. özge dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine illet olur. Dahada ilerisi kist our website oluşturabilir.

amaç hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şçalışmaikliğin inmesi yürekin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şanlayışlik indi kul hat tedavisine lüzumlu kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şdavranışti ben gene aynı ilacı aldım amma şimdiye kadar bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şhizmetikliğinde sigara bağırsakmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Kompetan doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim midein özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı olabilir. Dişeti diş çürüğü muhtevaindeki abesluğı doldurmuş olur.Ancak araştırma etmeden navigate to this web-site mutlak bir şey çıkarmak olabilir değilidir.

Esra Hocam 4 tarih önce diş ağrısı nedeniyle gittiğim bir klinikte official site hat tedaisi binalmaya saksılandı, ilk tarih diş oyulup derunine ilaç koyuldu fakat ağrıdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde bol oranda anestezi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı elan da arttı.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *