Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

Mütehassıs doktor Dişle ilişkin iltihaplar kaynak, büyüklenme ve argıt çevresi kabilinden dişe yaklaşan bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En gücük sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve mukteza tedavileri yaptırmanızı referans ederim.

Mütehassıs doktor Dilek ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir fakat 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi bâtınin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.ötekisi göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 ay bağırsakinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 ay bâtıninde implantı takıp hatta üst çene kemiği sinüse yakın evetğu derunin implantı azıcık eğik yapalım dedi.

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (elan önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne yazık ki son günlerde şmeslekkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu zaman ferda giderim derken yeniden şanlayıştiğini gördüm zaman elimle kontrolör ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da beş on kanla dağınık aktı karı hekimine mirvurdum hemen bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim lakin kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

rabia Mrb hekim eş ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yeniden gtmem gerekiymu

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda saat saat iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat zamanında müdahale edilmeyen our website ve bakımı dokumalmayan dişler ileride çok daha koca sorunlara niye olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş one-time offer etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına sebep olmaktadırlar.

İrem pekâlâ hocam apse niye oluşur ? doktor dişini sık fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

esra Hocam selam . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Lakin hala balkısı var acaba alışılagelen mi?

Almila Merhaba hocam benim dişlerim ufak ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olur ve çürüyor ayrıca dişlerim söküp kanayıncaya kadar mukabilyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek derunin ivedili yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Diş köklerinde oluşan apseler kavşak bakımının strüktürlmaması ve oluşan çürüklere karışma edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise gine günce olarak uç hizmetının strüktürlmamasından dolayı diş aralarında mütebaki yiyecek zaitklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına neden olmasıdır.

Mütehassıs hekim Muhakkak araştırma edilmeli ve mutlaka lakin kesinlikle apse yapaan dişleriniz evgin tedavi görmelidir. Bu gidişat yayılacak ve kist oluşturacaktır. Münasebet bu derece savsama ediyorsunuz.

Uzman hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz gayrı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Kompetan hekim Bir kaç sıra sabredin şayet ağrılarınız devam read this article ederse doktorunuza yine kellevurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *